Відбулося засідання сесії Сватівської міської ради

Дата: 29.04.2021 17:37

29 квітня 2021 року секретар Сватівської міської ради Тетяна Бервено провела п’яте пленарне з.

На сесії було розглянуто 264 питань порядку денного.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісіях. Саме тому, сьогодні майже всі рішення були одноголосно схваленні депутатами.

Так, під час засідання, обранцями затверджено внесення змін до міського бюджету, погоджено прийняття міських програм та зміни до існуючих, затверджено порядок проведення конкурсів на посади керівників освітніх закладів, положення про наглядові ради медичних установ міської ради, затверджені статути міських комунальних установ і підприємств в новій редакції.

Крім того розглянуто 234 земельних, за результатами розгляду яких – 14 знято з розгляду, 11 проектів повернуто на доопрацювання.