15 травня — Міжнародний день сім’ї

Дата: 16.05.2021 11:38

Шановні жителі Сватівської громади!

Від щирого серця вітаємо вас з Міжнародним днем сім'ї!

Сім’я, любов і вірність – це стовпи, на яких тримається наше життя. Це свято сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до батьків. Кожна родина ? цеглинка, з якої складається суспільство. Материнство, батьківство, дитинство ? цінності, навколо яких обертається життя.

Сім’я була і залишається осередком стабільності та розвитку. Саме в українських родинах зберігаються наші національні традиції. Хочу, щоб для кожного з нас родина була найнадійнішою фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.

Бажаємо, щоб у ваших родинах завжди панували мир, добробут, благополуччя та щастя, а внутрішня атмосфера в сім’ях будувалася на любові, терпінні і повазі до кожного члена родини. А, головне, хай удома вас завжди чекають щирі і люблячі люди!

З повагою — Віта Сліпець, Сватівський міський голова

Депутати Сватівської міської ради