15 травня — День Європи в Україні

Дата: 16.05.2021 11:37

Шановні жителі Сватівської громади!

День Європи в Україні святкується з травня 2003-го. Цей день став символом єднання географічної Європи, а для України − це важливий крок у зміцненні її самоідентифікації як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Підписавши угоду про асоціацію з ЄС, наша країна зробила вибір – свідомо обрала курс на утвердження демократичних принципів, інтеграцію до європейських інституцій. Це шлях, який обрав сам народ.

Ми прагнемо досягти європейських стандартів в усіх сферах і запроваджувати європейські принципи, у тому числі й у питаннях співробітництва, щоб взяти все найкраще з досвіду наших сусідів.

Європа починається з кожного із нас. Потрібно, щоб кожен почав будувати Європу в Україні, починаючи з власної вулиці, власного села, власного міста. Бажаємо всім землякам миру та злагоди, наснаги та успіхів у всіх починаннях.

З повагою — Віта Сліпець, Сватівський міський голова

Депутати Сватівської міської ради