Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Сватівської міської ради

Дата: 20.05.2021 13:57

20 травня 2021 року відбулося під головуванням Сватівського міського голови Віти Сліпець.

Членами виконкому було розглянуто 9 питань порядку денного, серед основних: затвердження переліку платних послуг, що знаходяться на балансі та в управлінні відділу культури, молоді та спорту Сватівської міської ради та про утворення центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Також членами виконкому було прийнято рішення про створення міждисциплінарної команди Сватівської міської ради з метою забезпечення соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які оприлюднені на офіційному Веб-сайті громади.