20 травня весь світ відзначає День вишиванки

Дата: 20.05.2021 16:56

Українська вишиванка для нас національна святиня! Саме вишиванка символізує в собі духовне багатство, мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь українців. Вона – наш національний оберіг!

У комунальному закладі «Сватівський міський Народний дім «Сватова-Лучка» відбувся захід до Всесвітнього дня вишиванки – свята, покликаного берегти та шанувати давні традиції нашого народу. Вишиванка – самобутній код нашого етносу із зашифрованими в оригінальних орнаментах оберегами та символами. У цей день кожен охочий долучився до свята, одягнувши вишиванку.

Учасників святкового дійства вітали Сватівський міський голова Віта Сліпець, голова Сватівської райдержадміністрації Олег Клименчуков та голова Сватівської районної ради Людмила Русанова.

У фойє Народного дому майстри Сватівської громади презентували виставку декоративно-ужиткового мистецтва

День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане до сприяння єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.