Постійна комісія  з питань охорони здоров’я, освіти, культури, духовності, спорту,  соціального захисту населення,  проблем сім’ї, молоді  та ветеранівНапередодні пленарного засідання чергової шостої сесії Сватівської міської ради, яке відбудеться 27 травня 2021 року, активно працюють постійні комісії.

Шість із 202 питань порядку денного розглдає  постійна комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, духовності, спорту, соціального захисту населення,  проблем сім’ї, молоді  та ветеранів.

Засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту, правопорядку та інформації.

Засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування,  соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва, підприємництва та регуляторної політики.

Під час засідання комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Любов Полякова) було розглянуто 191 питання: про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів. Більше ста питань – це затвердження технічної документації, до раніше прийнятих рішень сільськими радами. Майже 30 питань стосувалися надання земельних ділянок учасникам АТО/ООС.