Шановна громада!

Дата: 27.05.2021 21:41

Завершився перший конкурс мініпроєктів з облаштування громадського простору «Комфортне дозвілля», який вперше в цьому році започатковано Сватівською міською радою за ініціативи міського голови Віти Сліпець.

Діти навчальних закладів нашої громади взяли активну участь у розробці та презентації місць відпочинку. Визначені переможці. Сватівський міський голова Віта Сліпець особисто подякувала за участь конкурсантам та вручила нагороди. Команди-призери отримали від керівника громади сертифікати. Сьогодні комунальниками Сватівської міської громади виготовлені і доставлені переможцям чудові альтанки.

Звертаємося до вас, шановні мешканці громади, з проханням бережно ставитись до комунального майна, якими є новоутворені місця відпочинку. Це майно громади, збудоване за кошти громади. Давайте будемо цінити і поважати людську працю та ініціативу наших дітей.

Разом ми розбудовуємо нашу громаду! Зробимо її привабливою та красивою!

Прес-центр міської ради