У Сватовому презентують старт проєкту «Добрі сусіди - одна країна»

Дата: 28.05.2021 15:53

31 травня у Сватівській міській раді відбудеться презентація проєкту «Добрі сусіди – одна країна». Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Над ініціативою працюватиме Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» (ІМР) за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Сватове - одне з 15 цільових міст Донецької та Луганської областей, що будуть охоплені проєктом. Через тісну співпрацю з місцевою владою, надання консультаційної та менторської допомоги активу ОСББ та ініціативним групам, впровадження проєкту «Добрі сусіди – одна країна» сприятиме поширенню практики створення нових ОСББ у мiстi та обміну досвідом між ними, збільшенню кількості асоціацій ОСББ та неурядових організацій, модерування діалогу між владою та ОСББ.

Початок презентацiї – об 11 годинi за адресою: м. Сватове, площа 50-річчя Перемоги, буд. 36, Сватівська міська рада. Зустріч проводитиметься із врахуванням карантинних вимог через пандемію COVID-19.

Додаткова інформація для ЗМІ за телефоном: 066 0658125 або електронною адресою ochcyrova@gmail.comконтактна особа – Очкурова Оксана керівниця ГО ЦСР «Дієва громада»