Відбулося перше засідання Молодіжної ради при Сватівській міській раді

Дата: 29.05.2021 13:50

Сьогодні відбулося перше засідання молодіжної ради при Сватівській міській раді. У зібранні взяли участь Сватівський міський голова Віта Сліпець та заступник Сватівського міського голови Ірина Корлякова. Вітаючи активну молодь Віта Сліпець зазначила, що буде всебічно допомагати реалізовувати їх ініціативи. Пропозиції, неординарні ідеї будуть цікавими для громади, допоможуть вирішити чимало проблем, висловила сподівання, що молодіжна рада працюватиме активно і ефективно.
На засіданні було обрано голову молодіжної ради - громадського діяча Артема Мусієнка. Посаду заступника голови цього консультативно-дорадчого органу очолила Валерія Дудник, на посаду секретаря ради було обрано Надію Бархударову.
Молоддю були обговорені пріоритетні напрямки роботи, одними із першочерговими завданнями стали - допомога безпритульним тваринам та організації толок з благоустрою території у населених пунктах громади.