Турбота про безпритульних тварин – одна з ознак розвинутого суспільства!

Дата: 13.07.2021 17:24

Проблема безпритульних тварин існує майже по всій Україні, не є винятком й Сватівська громада.

За дорученням Сватівського міського голови Віти Сліпець минулого тижня відбулася зустріч керівництва міської влади з представниками Сватівської районної лікарні державної ветмедицини, Сватівського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області, районного управління ГУ ДСНС України у Луганській області, районного відділу поліції ГУ НП в Луганській області, ЗМІ та волонтерами-зоозахисниками, які заснували ГО «Бачити серцем».

На зібранні було досягнуто домовленостей щодо проведення додаткової зустрічі з ветеринарами районної лікарні, волонтерами-зоозахисниками та керівництвом міської ради для підготовки до масової вакцинації і стерилізації свійських і безпритульних тварин громадською організацією «Ветеринари без кордонів».

Прес-центр міської ради