Дата: 13.07.2021 17:26

Сватівська міська рада та її виконавчий комітет з глибокою скорботою сповіщають, що 13 липня 2021 року на 44 році передчасно пішов з життя Матляков Дмитро Анатолійович, директор відділу оптової торгівлі Торгового Дому «Агрохім». В цьому підприємстві він почав працювати з 2004 року. Був порядною і чесною людиною, завжди підтримував тих, хто потребував його допомоги. Дмитро Анатолійович мав дуже багато задумів і мрій на майбутнє, але безжалісна смерть дочасно забрала його від своїх дітей, дружини, поважаючих і люблячих близьких, друзів та колег.

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце найріднішої людини. Розділяємо біль втрати, сумуємо та підтримуємо його близьких у годину скорботи.

Вічна Пам’ять!