Громада зустрічає чемпіона!

Дата: 22.07.2021 11:51

Двократний чемпіон світу з гирьового спорту, мешканець села Хомівка Сватівської громади Максим Муратов повернувся з Італії, де проходив чемпіонат світу з гирьового спорту.

О 8.20 на залізничному вокзалі м. Сватове його зустрічали та вітали з перемогою секретар Сватівської міської ради Тетяна Бервено, начальник відділу культури, молоді та спорту Сватівської міської ради Кристина Бойкова та в.о. директора комунального закладу «Центр фізичного здоров’я населення Сватівської громади «Спорт для всіх – Стожари», тренер з культуризму Олександр Рибалка.

За звання чемпіона Максим Муратов боровся у двох дисциплінах — двоборство: поштовх 10 хвилин двох гир і ривок 10 хвилин з однією зміною руки та півмарафон — це 30 хвилин поштовх довгим циклом. І у обох виборов золоті медалі.

Максиме, ми пишаємося тобою! Вітаємо тебе з перемогою та бажаємо нових досягнень у спорті.

Прес-центр Сватівської міської ради