Розпорядження про скликання дев'ятої сесії Сватівської міської ради

Дата: 22.07.2021 17:31

СВАТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 липня 2021 р.                                     м. Сватове                                                          № 255

Про скликання дев’ятої сесії Сватівської міської ради

Луганської області восьмого скликання

Керуючись п. п. 20 ч. 4 ст. 42, 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Скликати 26 липня 2021 року о 13-00 годині у залі засідань міської ради дев’яту сесію Сватівської міської ради восьмого скликання за адресою: пл. 50-річчя Перемоги, 36.

1. Внести до проекту порядку денного дев'ятої сесії міської ради питання:

1. Про затвердження Програми  ліквідації наслідків стихійного лиха (надзвичайних подій природного характеру) на території Сватівської міської ради Луганської області на 2021 рік.

1. Про внесення змін до бюджету Сватівської міської територіальної громади на 2021 рік.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря Сватівської міської ради  Т. БЕРВЕНО.

Сватівський міський голова                                                                  Віта СЛІПЕЦЬ