Очільник області ознайомився з роботою Сватівського Центру масової вакцинації

Дата: 03.08.2021 17:55

Із закінченням літа  Україна готується до потенційного можливого зростання кількості випадків коронавірусної хвороби. Але один з найкращих елементів захисту - велика кількість охоплення щепленням. Тому в Україні стартував 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років.

Тож сьогодні голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, заступник голови Луганської облдержадміністрації Катерина Безгинська разом зі Сватівським міським головою Вітою Сліпець та головою районної державної адміністрації Олегом Клименчуковим ознайомилися із роботою та рівнем оснащення Центру масової вакцинації, який облаштований на базі Сватівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Щеплення можуть зробити всі охочі: з понеділка по суботу з 08-00 до 14-30 та у неділю - з 08-00 до 14-00.

Вакцинація - це єдиний надійний спосіб запобігти вірусним захворюванням.

Будьте здоровими та вакцинуйтесь!

Прес-центр Сватівської міської ради