Дата: 04.08.2021 14:19

Розбудова потенціалу громади, покращення умов надання базових соціальних послуг та сприяння розвитку соціальної сфери і  інфраструктури  є одним із найголовніших напрямків роботи Сватівської міської ради.

4 серпня 2021 року Сватівський міський голова Віта Сліпець підписала Меморандум про співпрацю з Українським фондом соціальних інвестицій щодо реалізації субпроєкту «Капітальний ремонт поліклінічного відділення Сватівської багатопрофільної лікарні» в рамках проєкту УФСІ «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури».

« Я дуже вдячна нашим партерам - уряду Німеччини та Українському фонду соціальних інвестицій і впевнена, що ми будемо надійними і прогнозованими партнерами у ефективному використанні коштів міжнародної допомоги, бо маємо спільну мету - посилення спроможності нашої багатопрофільної лікарні в протидії COVID-19 та наслідків пандемії шляхом енергоефективного оновлення поліклінічного відділення, постачання медичного обладнання та проведення навчальних заходів для медперсоналу та керівників закладу» - зазначила Сватівський міський голова Віта Сліпець.
     Прогнозний розмір фінансування перелічених об’єктів наразі становить близько 17 млн грн. Позитивні зміни відбудуться для понад 70 тисяч жителів Сватівського району, які користуються послугами Сватівської багатопрофільної лікарні.