Інформація для мешканців Сватівської громади

Дата: 09.08.2021 09:56

Шановні мешканці сіл, селищ Сватівської громади!

Президентом України Володимиром Зеленським підписано Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост» № 1638-IX, який удосконалює правове регулювання інституту старост задля його подальшого розвитку.

Зокрема закон передбачає, створення старостинських округів у складі одного або декількох населених пунктів, на території якого проживає не менше 500 жителів та перед винесенням кандидатури старости на розгляд ради громади, яка його затверджує та звільняє, обов’язкове проведення громадського обговорення з мешканцями. Відповідним радам доручено у тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом забезпечити вчинення певних дій.

Закликаємо всіх громадян ознайомитися з положеннями цього Закону та найближчим часом бути готовими до створення старостинських округів у нових територіальних межах та процедури обговорення відповідних кандидатур старост в цих старостинських округах.

Сватівська міська рада працює прозоро і відкрито та готова чути думку кожного!