Комунальне підприємство «Сватове-благоустрій» отримало високе визнання за окремими показниками

Дата: 11.08.2021 10:08

За рейтинговою програмою «Лідер Галузі 2021» комунальне підприємство «Сватове-благоустрій» Сватівської міської ради (директор – Ігор Беденко) зайняло 7-е місце (Золото) серед суб’єктів господарювання України та 1 місце серед суб’єктів господарювання Луганської області у КВЕД 38.11. Рейтинг укладено за підсумками незалежного аналізу фінансово-господарських показників діяльності серед 399 737 підприємств України. Даний показник свідчить про прозорість, результативність та ефективність діяльності.

Вітаємо директора підприємства Ігоря Беденка разом з трудовим колективом із високим визнанням. Щиро дякуємо за щоденну нелегку працю та внесок у життєдіяльність всієї Сватівської громади.

Це не лише гордість і здобуток всього колективу, а й потужний імпульс для нових досягнень.

Прес-центр Сватівської міської ради