Фото без опису     16 серпня відбулася чергова апаратна нарада під головуванням Сватівського міського голови Віти Сліпець з начальниками відділів, керівниками комунальних підприємств міської ради та старостами сіл, селищ Сватівської територіальної громади.

Основні питання, які було винесено на розгляд:

  1. підготовка та проведення гідного святкування 30-ї річниці Незалежності України та Дня Державного прапору України;
  2. проведення щорічного Всеукраїнського фестивалю -конкурсу народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас», який цього річ буде проведено онлайн, у зв’язку уникненням захворюваності на COVID-19.

Для сватівчан Святкування свята Спасу відбудеться 19 серпня о 18.00 год, на стадіоні Зарічний;

  1.  розширення інформаційної кампанії серед населення щодо вакцинації, у зв’язку зі зростанням кількості випадків захворюваності на COVID-19.

Щеплення можна зробити в Центрі массової вакцинації населення проти COVID-19 на базі Сватівського центру первинної медико-санітарної допомоги

- з понеділка по суботу - з 08-00 до 14-30;

- у неділю - з 08-00 до 14-00.

З собою необхідно мати документ, що посвідчує особу. Щеплення від COVID-19 – безоплатне і добровільне.

Адреса центру: м. Сватове, провулок Базарний, 1-А (район міського ринку та автовокзалу). Контактний телефон: 099-766-10-35

Дізнайтеся більше про імунізацію від COVID-19 на сайті vaccination.covid19.gov.ua. Запишіться в чергу на вакцинацію на сайті чи у мобільному додатку «Дія», або за номером гарячої лінії 0 800 60 20 19.

Прес-центр Сватівської міської ради