Об'єднатись заради врегулювання проблеми з безпритульними тваринами на вулицях нашої громади

Дата: 16.08.2021 19:25

З метою організації партнерства та співпраці у запобіганні жорстокому поводженню з безпритульними тваринами, утвердження в жителів громади гуманного та відповідального ставлення до них, 16 серпня Сватівський міський голова Віта Сліпець підписала меморандум про співпрацю між Сватівською міською радою та громадською організацією «Бачити серцем» (керівник – Валентина Черкасова).

Основними напрямками співпраці в рамках цього Меморандуму є:

- розроблення, затвердження і впровадження програм, спрямованих на регулювання чисельності безпритульних тварин гуманним засобом згідно діючого законодавства України, а саме, розроблення і впровадження системи масової стерилізації, щеплення, профілактичних обробок і лікування безпритульних тварин;

- організація взаємодії з населенням з метою формування відповідального суспільства, що усвідомлено підходить до питання утримання домашніх тварин; надання власникам інформаційної підтримки та консультаційного супроводу.

Нагадаємо, що співпраця між Сватівською міської ради, на чолі з головою Вітою Сліпець та громадською організацією «Бачити серцем» вже має результати. Минулого тижня у Сватівській громаді почали стерилізувати та вакцинувати безпритульних свійських тварин за рахунок місцевого бюджету, в рамках Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Сватівської міської ради на 2021 рік.

Прес-центр Сватівської міської ради