Відбулось перше засідання Круглого столу "Староста: виклики та перспективи" у м. Київ

Дата: 04.09.2021 11:36

2 вересня у м. Київ відбулось перше засідання Круглого столу “Староста: виклики та перспективи”. У заході взяли участь представники різних куточків країни, які мають бажання підвищувати свій професійний рівень та обмінюватись досвідом. Сватівську громаду представляла староста села Мілуватка Марина Байбара.

Гостями круглого столу стали: Андрій Клочко, Віталій Безгін, Олександр Корнієнко, Анатолій Федорук, Сергій Шаршов, Наталія Шамрай, Роман Матвійчук, Надія Слюсарчук, Яна Брусенцова. Спікери відповідали на найпоширеніші запитання старост, говорили про повноваження та найпоширеніші проблеми, з якими стикаються старости на старостинських округах.

Марина Байбара поділилася позитивними враженнями: «Дійсно завжди цікаво послухати таких спікерів-практиків, відкрити для себе щось нове, поспілкуватися з колегами, обмінятися досвідом. Щиро дякую за надану можливість бути присутньою на такому заході».