Семінар з питань організації  харчування у закладах освіти Сватівської міської ради

Дата: 31.08.2021 14:55

28 серпня 2021 року, на базі Сватівського ліцею №8, для медичних сестер та кухарів закладів освіти Сватівської міської ради відбувся семінар-навчання присвячений актуальним питанням щодо реформування системи дитячого харчування в освітніх закладах та новим вимогам Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

Спікерами заходу були: начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Сватівського управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області А.М. Трокай, сестра медична Сватівського ліцею № 8 О.М. Дем`яненко, сестра медична Сватівського ліцею № 2 Н.І. Устінова.

Під час семінару розглядалися наступні питання:

- забезпечення та дотримання нових Норм та Порядку харчування в закладах освіти;

- санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти;

- впровадження НАССР в їдальнях закладів освіти. Ведення документації.

За результатами семінару всі учасники отримали методичні рекомендації та вичерпні відповіді на запитання щодо впровадження змін у харчуванні дітей в закладах освіти.