До уваги підприємств, установ, організацій, закладів!

Дата: 01.10.2021 15:54

У зв’язку зі збільшенням кількості випадків захворюваності, спричинених коронавірусом (COVID-19) на території Сватівської громади та з метою захисту життя та здоров’я людей, рішенням виконавчого комітету Сватівської міської ради від 30.09.2021 р. № 148 «Про обмежувальні протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню гострої  респіраторної хвороби COVID-19»:

- заборонено з 01 жовтня 2021 року структурним підрозділам, підприємствам, установам, організаціям, закладам, що знаходяться в підпорядкуванні Сватівської міської ради Луганської області, проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів до встановлення «зеленого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Луганської області, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органу місцевого самоврядування;

- рекомендовано підприємствам, установам, організаціям, закладам, що знаходяться на території Сватівської громади, обмежити проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших)  до встановлення «зеленого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Луганської області.