Фото без опису

      В межах національного конкурсу інновацій EastCode за сприяння Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції Громадською організацією «Гвара Медіа» реалізовується проєкт «GWARABACK» (далі – проєкт).

     В межах ініціативи проєктною командою створено сервіс автоматизації корпоративної благодійної пільги для бізнесу, неприбуткових громадських об’єднань та громадян (сайт – https://back.gwaramedia.com ). Розробники сервісу пропонують за допомогою інноваційних рішень і civic-tech підходів розвивати культуру благодійності в Луганській області із використання корпоративної благодійної пільги підприємств Луганщини. Це дозволить посилити організації громадянського суспільства в регіоні та залучити додаткові локальні інвестиції в регіон в рамках проєкту.

     З метою презентації платформи GWARABACK, обговорення можливостей та форматів співпраці, а також залучення влади, бізнесу, громадського сектору до партнерства, Громадською організацією «Гвара Медіа» у співпраці з Департаментом міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації 28 листопада ц.р. з 10.30 до 12.10 буде проведено онлайн вебінар на тему: «Gwara BACK: революційний сервіс цифровізації благодійності для бізнесу та неприбуткових організацій» (Програма заходу додається).

     До участі у заході запрошуються представники органів місцевого самоврядування, бізнес кіл та громадського сектору Луганської області. Для участі у вебінарі необхідно заповнити реєстраційну форму до 15.00 27.10.2021 за посиланням https://cutt.ly/ORQnb5X. Оскільки захід закритого формату, лише зареєстрованим учасникам буде надіслано посилання на вебінар.