15 листопада СватівФото без описуський міський голова Віта Сліпець, секретар Сватівської міської ради Тетяна Бервено, заступник міського голови Валерій Честних, радник Сватівського міського голови Олексій Горшков разом з депутатами Любов’ю Поляковою, Ольгою Найдьоновою, Наталією Луцишиною, громадською активісткою Іриною Бузовською та працівниками виконавчого апарату Сватівської міської ради, з метою впорядкування та озеленення Сватівської громади, висадили 200 кущів троянд на клумбах поблизу Храму ікони Божої Матері Спорительниці хлібів по вулиці Веселій. Саджанці були безкоштовно надані депутатом Сватівської міської ради 8 скликання Любов’ю Поляковою.

Вже наступної весни ці красуні порадують сватівчан своїм першим цвітом. У нашій спільній домівці безперервно триває робота з благоустрою, аби з кожним роком зробити нашу громаду кращою, затишнішою, квітучою та доглянутою. Головне – не шкодити цій красі.