За підсумками засідання наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Сватівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сватівської міської ради Луганської області

Дата: 12.11.2021 13:23

12 листопада заступник Сватівського міського голови Ірина Корлякова провела .

Через велику кількість проведених вакцинацій та необхідність оперативного введення даних до електронної системи охорони здоров’я членами ради були прийняті рішення про внесення змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Сватівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сватівської міської ради Луганської області.

Крім того прийняті рішення щодо внесення змін до складу наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Сватівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сватівської міської ради Луганської області.