Проведено засідання постійних комісій міської ради

Дата: 14.12.2021 08:26

13 грудня на засіданнях постійних комісій міської ради розглядалися проєкти рішень порядку денного сесії. На пленарному засіданні заплановано розглянути більше 150 питань. Вони стосуються затвердження програм, внесення змін до міського бюджету, звітування про виконання міських програм, передачі майна у комунальну власність, відкриття інклюзивної групи в закладі дошкільної освіти.

Левову долю питань порядку денного займуть земельні питання, їх - 141. Комісія, майже тиждень, опрацьовувала проекти рішень, що стосувалися надання дозволів на виготовлення та затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передачі земельних ділянок у власність, оренди земельних ділянок та інші, які надійшли до відділу земельних ресурсів, просторового планування та екології Сватівської міськради.

Опрацьовані питання із рекомендаціями постійних комісій будуть внесені на розгляд чергового пленарного засідання 15-ї сесії Сватівської міської ради 14 грудня, рішення щодо них прийматимуть депутати під час голосування.