14 грудня відбулося чергове засідання сесії Сватівської міської ради. Депутатами було розглянуто 165 питань порядку денного.

В ході сесійного засідання внесено зміни до бюджету Сватівської міської територіальної громади на 2021 рік. Заслухані звіти Сватівського міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Сватівської міської ради за 2021 рік. Прийнято рішення про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад та про відкриття інклюзивної групи в закладі дошкільної освіти.

Затверджено Програму захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання на території Сватівської міської ради та звіти:

- про виконання Програми висвітлення діяльності Сватівської громади Луганської області в засобах масової інформації;

- про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту Сватівської міської ради;

- про виконання комплексної програми розвитку міжрегіональних культурних зв’язків «Культура - простір розвитку

141 питання, які розглянули сьогодні на сесії народні обранці, стосувалися землеустрою та землекористування.