На території Сватівської громади здійснюються роботи з очищення доріг від снігу

Дата: 29.12.2021 14:09

Із за погіршення погодних умов вночі 28 грудня, а саме значних опадів, з метою недопущення аварійних ситуацій, здійснюється очистка доріг із залученням відповідної техніки підприємствами, організаціями, установами та фізичними особами-підприємцями громади, які закріплені рішенням виконавчого комітету № 155 від 13 жовтня 2021 року.

Метеорологи попереджають про небезпечні метереологічні явища протягом доби, а саме туман з видимистю 200-500 м, на дорогах ожеледиця.

Сватівська міська рада закликає мешканців громади дотримуватися правил дорожнього руху та бути уважними і обережними за кермом.

У випадку необхідності ще раз нагадуємо, що можна скористатися пунктами обігріву, які розміщені по території Сватівської міської громади.