УВАГА!!! Виконавчим комітетом Сватівської міської ради у відповідності до рішення №5 від 13 січня 2022 року оголошено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів в межах Сватівської міської ради.

Дата: 13.01.2022 14:09

Об’єктом конкурсу є  право надання послуг з вивезення та розміщення побутових відходів на полігоні ТПВ межах Сватівської міської ради та визначення суб’єкта господарської діяльності, який може забезпечити виконання даних послуг на відповідному рівні та з найменшою вартістю їх надання.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі  « 13» лютого  2022року за адресою: м. Сватове, пл.. 50-річчя Перемоги, буд. 36, каб. 10. Документи приймаються у закритому конверті, на якому зазначається назва претендента, найменування об’єкта конкурсу, з поміткою «Заява на участь у конкурсі».

Конкурс відбудеться в приміщенні Сватівської  міської ради «14» лютого 2022року о  10 год. 00 хв. за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, буд. 36, зал засідань.

Ознайомитись з умовами конкурсу можна  на Інтернет-сайті Сватівської міської ради (svativska-gromada.gov.ua) або за телефоном 0664394397.

Отримати бланки необхідних документів можна в організаційному відділі Сватівської міської ради каб. №2

Телефони для довідок: 0664394397

Рішення №5 від 13.01.2022р.