Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 26.01.2022 16:23

22 та 23 січня команда учнів закладів освіти Сватівської громади взяла участь в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, географії, математики, хімії та трудового навчання (теоретичний тур).

Дуже приємно, що наші юні інтелектуали вибороли чотири почесних призових місця.

Щиро вітаэмо з перемогою:

Підкуйка Андрія, учня 8 класу Сватівського ліцею №2, який посів третє місце в олімпіаді з історії,

Рудя Дмитра, учня  9 класу Сватівського ліцею №2,  Кобець Анастасію, ученицю 11 класу Гончарівського ліцею, з третім місцем в олімпіаді з географії,

Коломиць Альону,  ученицю 8 класу Сватівського ліцею №2, яка посіла третє місце в олімпіаді з хімії.

Висловлюємо подяку вчителям закладів загальної середньої освіти Сватівської міської ради, які підготували учнів до участі в олімпіадах:  Щербак Юлії Петрівні, вчителю історії Сватівського ліцею №2, Лебединець Світлані Миколаївні, вчителю географії Сватівського ліцею №2, Підгорній Ользі Сергіївні, вчителю хімії Сватівського ліцею №2, Романюк Євгенії Вадимівні, вчителю географії Гончарівського ліцею.

Щирі слова вдячності батькам, які у непростий час пандемії надали  можливість своїм дітям взяти участь в інтелектуальних змаганнях та випробувати власні сили.

Бажаємо успіхів і втілення мрій!