Сватівську громаду обрано для співпраці та взаємодії зі спеціалістами Геоінформаційної системи моніторингу

Дата: 02.02.2022 11:42

Раді повідомити, що , аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (ГІСМАОВК)».

В рамках проєкту міська рада співпрацюватиме з моніторами, аналітиками, радниками, посередниками та експертами мережі ГІСМАОВК та у разі необхідності за допомогою діалогових та інших підходів в партнерстві зможе опрацювати не менш ніж 12 конфлікт-кейсів.

Як зазначила Ганна Борова, авторка та менеджерка експерименту ГІСМАОВК: «Ще два роки тому мало хто вірив в те, що цей експеримент стане сталою системою роботи з конфліктами та проблемами і ці роки ми відточували його командою спеціалістів завдяки Програмі ООН із відновлення та розбудови миру. Та саме тепер, коли експеримент доказав користь, ми вже бачимо, як і влада різного рівня визнає цю роботу та намагається запровадити її в свої програмні та стратегічні документи».

Конкурс був проведений активом ГО «Фундація «Простір» та Програмою ООН із відновлення та розбудови миру/ПРООН провели Конкурс «Громади-партнери для співпраці по створенню механізмів взаємодії зі спеціалістами Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (ГІСМАОВК)».

Сподіваємося на плідну співпрацю на користь Сватівської громади.