Фото без описуСирени повітряної тривоги лунають по всіх областях України як вдень, так і вночі, кожного дня. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України вкотре публікує алгоритм дій при оголошенні повітряної тривоги і закликає українців не нехтувати ними👇👇👇. Бережіть себе та своїх рідних!

❗️Як діяти під час повітряної тривоги

▪️Якщо почули сирени, перебуваючи вдома:

👉 вимкніть всі прилади, перекрийте подачу газу та при наявності загасіть відкриті джерела вогню (печі, груби, каміни);

👉 швидко залиште приміщення;

👉 найкоротшим шляхом прямуйте до найближчої захисної споруди чи укриття. Для цього завчасно дізнайтеся про місцезнаходження бомбосховищ;

👉 не користуйтеся ліфтом під час евакуації. Спускайтеся тільки сходами;

👉 якщо поруч з будинком немає захисних споруд, виберіть найбезпечніше місце у квартирі відповідно до правила «двох стін»: коридор або ванну. Тримайтеся подалі від вікон!

▪️Якщо ви почули сирени, перебуваючи на вулиці:

👉швидко пройдіть до найближчого укриття (підземного переходу, станції метро, паркінгу або бомбосховища);

👉тримайтеся подалі від споруд стратегічного значення або об’єктів критичної інфраструктури.

❗️Корисно. Встановіть застосунок «Повітряна тривога», щоб миттєво отримувати сповіщення про повітряну тривогу у вибраному місті чи області України від системи цивільної оборони. Застосунок можна завантажити як для Android, так і для iOS.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

#Мінреінтеграції