Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Велика вдячність від Нижньодуванської СВА Благодійній організації БФ Восток SOS Восток SOS за надану гуманітарну допомогу: 450 наборів (продукти харчування, санітарно-гігієнічні засоби). та дитячи набіри 32 шт( до 3х років).

Це є дуже вагома та сутєєва допомога для потребуючих, якими опікується наш ХАБ. Велика вдячність фонду Восток SOS за підтримку.

Об'єднуючись з кожним днем стаємо сильнішими та крокуємо до Перемоги!!!

Незабаром у хабі Нижньодуванської СВА буде видача гуманітарної допомоги ВПО з Луганської області, які зареєстровані (як ВПО з вересня 2022р.) для отримання допомоги у цьому хабі.

Видача допомоги здійснюватиметься по заздалегідь сформованими списками згідно з черговістю реєстрації у загальній обласній базі.

Допомога буде розподілена серед внутрішньо переміщених осіб з Луганської області в залежності від ресурсів, яких вистачатиме.

Нагадаємо, хаб знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Поліська,14. Графік роботи: з 10 до 15 години з понеділка по п’ятницю.

Дякуємо за розуміння та сподіваємося на Вашу повагу до наших співгромадян та працівників гуманітарного штабу.