Фото без опису

Щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається

День охорони праці. Цьогоріч він присвячений безпечному та здоровому робочому середовищу як фундаментальному принципу та праву на роботі.

Однак, з початком повномасштабної збройної агресії російської федерації

проти України тисячі працівників втратили можливість працювати у безпечних та здорових умовах. Україна несе великі втрати в цій війні і ці втрати збільшуються внаслідок загибелі працівників на робочих місцях. Тому сьогодні ми вшановуємо пам’ять працівників, які загинули на виробництві, в мирний час та під час воєнного стану у нашій державі.

За інформацією Державної служби України з питань праці в Україні за час збройної агресії російської федерації під час виконання трудових обов’язків на виробництві постраждало 3065 працівників, у тому числі 520 - зі смертельним наслідком. Безпосередньо внаслідок військової агресії, у зв’язку з ракетними обстрілами та дією вибухових предметів під час виконання трудових обов’язків на виробництві постраждало 711 працівників, з яких 252 особи зі смертельним наслідком.

Вічна пам'ять і слава тим, хто загинув від російської військової агресії, виконуючи свої службові та професійні обов’язки!