Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

⚡️ єВідновлення: що робити, якщо у Дії не відображається ваше житло?

Завдяки державній програмі єВідновлення українці можуть отримати кошти на ремонт пошкодженої внаслідок війни домівки. Втім, у деяких громадян їхнє житло на порталі не відображається. Це унеможливлює подачу заяви. Що робити у такому випадку, пояснили у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України.

▪️Перший спосіб. Звернутися до державного реєстратора при органі місцевого самоврядування у вашій громаді. Він внесе дані в реєстр. За їх відсутності в реєстрі чи архівах направить запит до Бюро технічної інвентаризації (БТІ) для підтвердження права власності.

▪️Другий спосіб. Якщо право на нерухоме майно виникло до 2013 року, подати заяву на його державну реєстрацію також можна у Дії. Для цього на порталі необхідно обрати послугу «Державна реєстрація прав на нерухоме майно» і «Подати заяву».

#Мінреінтеграції