Відбувся вебінар на тему «Допомога на проживання ВПО», спікером якого була Євгенія Добродій, соціальний спеціаліст за проектом сприяння соціального захисту населення БФ "Стабілізейшен Суппорт Сервіз". Учасниками заходу були директорка Департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА, начальники та спеціалісти відділів соціального захисту районних та міських адміністрацій Луганської області.

Учасників вебінару було ознайомлено з порядком призначення соціальної допомоги на проживання ВПО, який регламентовано постановою КМУ від 20.03.2022 року № 332, роз’яснено порядок отримання та подовження статусу внутрішньо переміщеної особи, якщо людина отримала його у 2014 році, механізм отримання такої допомоги та порядок внесення даних у ЄС «Соціальна громада. Також учасники вебінару на прикладах з практики обговорили складні питання та неординарні випадки, які виникають при роботі спеціалістів відділів соціального захисту населення у цьому напрямку.