Вітаємо Тетяну Семенівну з отриманням чергового визнання її професіоналізму, бо ми - сватівчани добре знаємо цього вчителя, який подарував частинку свого серця не одному поколінню сватівських діток!

Джерело: Управління Державної служби якості освіти у Луганській області

Продовжуємо рубрику «Історія успіху!» про вчителів початкових класів закладів освіти Луганщини, які успішно пройшли сертифікацію у 2023 році.

ЗНАЙОМТЕСЯ, Тетяна Чабан, сертифікована вчителька початкових класів КЗ «Сватівський ліцей №6» Сватівської міської ради Луганської області.

"Сертифікація для мене – це виклик до змін, до нового. Це можливість довести собі, що ти не боїшся цих викликів.

Сертифікація – це корисний і цікавий досвід, що формує впевненість у собі та надає можливість розкрити власний потенціал. А головне – надихає рухатися вперед, не зупиняючись на досягнутому."