Джерело: Сватівська райдержадміністрація - районна військова адміністрація

Орден "За мужність" третього ступеня - українська державна нагорода, що вручається військовослужбовцям, співробітникам правоохоронних органів та іншим особам за проявлені ними героїзм і мужність при порятунку людей, за героїзм і мужність у боротьбі зі злочинністю, при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також в інших випадках при виконанні службового, військового або громадського обов'язку в умовах, які пов'язані з ризиком для життя.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі указом Президента України Володимира Зеленського відзначено нашого земляка, Миколу Нелюба , Орденом «За мужність» ІІІ ступеня…посмертно...

Слава герою! Вічна пам'ять Герою України!