Джерело: Луганська обласна державна адміністрація

Позбуватимуться слідів злочинів – до Сєвєродонецька доставили спецтехніку для знесення будівель, у Лисичанську відмовляються обслуговувати пенсіонерів, ворог двічі обстріляв Невське – є руйнування житла

«Учора росіяни зранку і по обіді відкрили вогонь по Невському. Повністю зруйновано один будинок, ще два мають пошкодження різного ступеня. Попередньо, на щастя, обійшлося без жертв, - каже начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор. - Авіаційні удари витримали Надія і Новоєгорівка».

Від артилерійських та мінометних обстрілів противника постраждали Невське та Білогорівка.

До Сєвєродонецька окупанти доставили спецтехніку для знесення будівель. Так звані «перші вибори» скінчилися – населенню перестануть обіцяти скоріше відновлення.

Замість цього поступово зноситимуть зруйновані під час штурму міста будинки та інфраструктуру, позбувшись тим самим слідів власних злочинів. Чи на це чекали ті, хто залишився?

До речі, ближче ніж за 2 тисячі кілометрів такої техніки не знайшлося. Тому гнали її з пєрмі.

У Лисичанську, незважаючи на відкритий у липні «сучасний багатофункціональний центр», відмовляються обслуговувати пенсіонерів. Знаходять причини приймати лише по кілька людей на добу.

Ситуація, звісно, не така катастрофічна, як у Рубіжному, де черга розписана майже на рік уперед, але сьогодні можна буде записатися на прийом лише на листопад.