Сьогодні розпочинається новий етап життя у наших дітей, новий навчальний рік – чергова сходинка до отримання знань!

На жаль, умови сьогодення змінили навчальний процес, багато випробувань випало на долю кожного з нас, у зв’язку з війною та окупацією громади. Але, не дивлячись на всі негаразди, освітній процес, освіта нашого майбутнього, наших дітей є пріоритетом сьогодення.

В Сватівській громаді організовано освітній процес у дистанційному режимі, наші рідні вчителі, які виховали та вчили не одне покоління сватівчан, сьогодні розпочинають новий навчальний рік!

Бажаю Вам, дорогі школярі, вчитися сумлінно та успішно, дружити, розвиватися і прагнути до нового та сучасного!

Бажаю батькам учнів сил і терпіння, а також радості за успіхи Ваших дітей!

Особливо, хочеться подякувати команді вчителів, які не зрадивши собі та нашій Україні, продовжують з честю гідно виконувати свою роботу з любов`ю та радістю – навчати маленьких українців та українок!

Тож, хай небо над нашою Україною буде мирним, хай люди будуть радісні та щасливі, хай чесноти наших дітей, закладені вчителями під час процесу навчання, стануть досягненнями та успіхами в майбутньому!

Зі святом! З Днем знань!

Начальник Сватівської МВА Олександр МІТКЕВИЧ