Фото без опису

В Україні 71,8% населення користуються Інтернетом, з них майже чверть (18,9%) – це діти, оскільки соціальні мережі стали невід’ємною частиною життя підлітків. Тому кожен дорослий повинен бути готовим допомогти їм розв'язати проблеми, які можуть виникнути в мережі. Отже, ми продовжуємо серію постів з безпеки дітей в Інтернеті разом із командою Stop_sexтинг.

🕐 18 хвилин – рівно стільки щонайменше знадобиться злочинцю, щоб отримати інтимні фото від дитини. Серед основних мережевих ризиків на дітей чатує небезпека «онлайн-грумінгу». Це процес комунікації в Інтернеті, під час якого злочинці налагоджують довірливі стосунки з дитиною, аби вчинити сексуальне насильство онлайн чи у реальному житті. Зловмисники здатні викликати теплі почуття та довіру в дитини, показати, яка вона цінна та унікальна. Вони прикидаються однолітками, пропонують роботу моделлю, дарують подарунки тощо, аби, зрештою, змусити до сексуальних дій перед камерою.

‼ Яким чином діяти дорослим, якщо дитина натрапила на злочинця в Інтернеті? Зібрали для вас поради миттєвого реагування, а також корисні посилання:

▪️повідомити про матеріали сексуального насильства над дітьми: https://report.iwf.org.uk/ua

▪️чат-бот з інструкцією для дітей та підлітків: https://stop-sexting.in.ua/chatbot/

▪️психологічна консультація для батьків та постраждалих дітей: https://stop-sexting.in.ua/adult/psykholoh/

#онлайнбезпека #безпекадітей #діти #підтримка

Фото без опису Фото без опису Фото без опису