Фото без опису

Міністерство соціальної політики України

✨ Ментальне здоров’я – універсальне право людини. Це не лише про відсутність розладів, це про внутрішні ресурси для того, аби жити життя. Реалізувати свої здібності. Працювати. Піклуватися про інших, не забуваючи (!) про себе.

Ментальне здоров'я – це ще й про довіру між нами. Про уміння не лише поставити запитання, але й вислухати відповідь. Про силу заглянути всередину себе. Про відсутність страху перед осудом і упередженнями.

💪 Неймовірні українці понад півтора роки протистоять повномасштабній російській агресії, вчаться орієнтуватися у новій реальності (на жаль, ця реальність воєнна і травматична), підставляють одне одному плече. Весь світ бачить прояви цієї стійкості й захоплюється нею.

⁉️ Запитуй у себе щодня, не лише 10 жовтня – «Ти як?».

Ти – який живеш у часи повномасштабного російського вторгнення.

Ти – який відчуваєш тривогу і не відчуваєш міцної опори під ногами.

Ти – який не впевнений сьогодні, що настане завтра.

Ти – який читаєш новини про трагедії, що розривають серце.

Ти – який думаєш про близьких, знайомих і незнайомих, забуваючи про себе.

А ти – «Ти як?».

✅ Відповіді можуть бути різними, але обов'язково – чесними. Адже саме це стане початком шляху до того, що є базовою цінністю ментального здоров'я – добробут людини і те, наскільки вона почуває себе щасливою.

Комунікаційна кампанія «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров'я з ініціативи першої леді Олена Зеленська реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.

#тияк #worldmentalhealthday #howareyou