Фото без опису

Всі послуги з реабілітації — безоплатні для людей та повністю покриваються НСЗУ в рамках Програми медичних гарантій.

• Для проходження амбулаторного відновлення вистачить електронного направлення від лікаря первинної ланки або лікуючого лікаря.

• Для проходження стаціонарної реабілітації достатньо отримати електронне направлення від лікуючого лікаря. Також послуга доступна в разі переведення з одного медичного закладу чи клінічного підрозділу до іншого.

• Стаціонарна реабілітаційна послуга за одним напрямом реабілітації має тривати мінімум 14 днів із процедурами від трьох годин на день. За двома напрямами та більше — понад 21 день. Амбулаторна ж реабілітація передбачає понад 14 днів інтенсивних занять, що мають тривати понад годину на добу.

• Кожен пацієнт, в залежності від важкості травми, може отримати від 2 до 8 реабілітаційних циклів впродовж року.

• Місце проходження реабілітації – вибір пацієнта. Для цього після отримання електронного направлення на стаціонарну чи амбулаторну реабілітацію достатньо:

1) зайти на сайт Національної служби здоров’я України;

2) натиснути на посилання «Карта місць надання послуг за договорами деталізацією за групами послуг»;

3) обрати область та населений пункт;

4) в полі «Група послуг» клікнути на 54 пункт «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у амбулаторних умовах» або 53 пункт «Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах».

• Якщо робота з сайтом здається надто складною та незручною можна подзвонити за номером НСЗУ 16-77 та отримати розгорнуту довідку про заклади, які надають відповідні послуги.