Невелика громада з перспективним майбутнім, мальовничий куточок Луганщини, де жили працьовиті, миролюбиві люди – такою була Шульгинка до війни. Відчайдушний опір, сміливість та гуртування - такою стала Шульгинка в перші дні російського вторгнення. Наполеглива праця, єднання та взаємодопомога – так живе Шульгинська громада та чекає на повернення в рідний край.

Шановна пані Наталія! Сватівська громада щиро вітає Вас особисто та всіх мешканців Шульгинської громади зі знаменною датою!

Бажаємо натхнення та завзятості, успіхів та нових досягнень в роботі. Зичимо - хай негаразди оминають стороною Ваші родини, хай ростуть діти в любові та без страху. Впевнений, і над нашими громадами вже скоро зійде українське сонце, і над всією Луганщиною замайорять жовто-блакитні прапори, відродиться і розквітне життя на землях, потоптаних чоботом окупанта!

Божого благословення, мирного неба та щасливої долі на рідній українській землі!

З повагою Олександр МІТКЕВИЧ, начальник Сватівської МВА