Фото без опису

Джерело : Луганська обласна державна адміністрація

По Невському та Новолюбівці окупанти вдарили з неба, «годували всю країну» – доходи бюджету так званої «лнр» складають менше половини потреб на зарплати бюджетникам, більше місяця окупанти гасять пожежу на шахті «Суходільська-Східна»

«Ворог поцілив з авіації по Серебрянському лісу та території сіл Невське та Новолюбівка. У населених пунктах вибухнули чотири авіаційні бомби КАБ-500. На щастя, постраждалі відсутні, – повідомив очільник Луганщини Артем Лисогор. – Після двотижневих атак на Макіївку росіяни трохи змінили курс та почали штурмувати Стельмахівку та Надію – усі їхні п’ять спроб відбиті».

Під артилерійські та мінометні обстріли потрапили Макіївка, Невське та Білогорівка.

Артем Лисогор також зазначив, що жителям деокупованих сіл, коли дозволила безпекова ситуація, доставили одяг, свічки, сірники, ліхтарі тощо. У цьому допомогли представники ВГО «Територія жінок».

Окупанти оприлюднили інформацію про виконання у так званій «лнр» бюджету за три квартали цього року.

Так, власні доходи зведеного бюджету склали 22 618 млн рублів, понад 16 млн з яких – податки та збори.

Водночас, на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ за цей час необхідно понад 48 387 млн, на пенсії та інші соціальні видатки – більше 57 227 млн рублів.

Тобто власні доходи окупованої Луганщини, територію якої крім Сєвєродонецького району майже оминули бойові дії, складають менше половини потреб на зарплати бюджетникам, або майже третину від потреб на виплату пенсіонерам.

А раніше казали, що «годували всю країну».

Тим часом, пожежники в так званій «лнр» продовжують працювати на шахті «Суходільська-Східна», де спалахнуло під землею ще 10 вересня. Не можуть впоратися з вогнищем вже понад місяць. Або просто непотрібно його загасити.