Розпочато видачу гуманітарної допомоги від Міжнародної організації з міграції (МОМ)
Сьогодні Координаційним Центром надання допомоги ВПО з Луганщини при Сватівській МВА в м. Бровари розпочато видачу гуманітарної допомоги від Міжнародної організації з міграції (МОМ). Під час отримання гуманітарної допомоги батьками, маленькі відвідувачі весело та з задоволенням проводили час в дитячій кімнаті Координаційного Центру.
Видача гуманітарної допомоги продовжується.
Нагадуємо графік роботи: вівторок - субота з 10.00 -15.00.
Контактний телефон: 0938035273.
Посилання на телеграм-канал: https://t.me/svatovehub
Сторінка в Фейсбуці: https://www.facebook.com/svatovehub