Фото без опису

Джерело: Луганська обласна державна адміністрація

Наші захисники відбили 12 штурмів поблизу Надії на Сватівщині, окупанти відкривають центри підготовки підлітків для фронту, вчителі у так званій «лнр» контролюють активність дітей в соціальних мережах

«Загарбники посилено наступають і в районі Надії, і поблизу Макіївки. Кидають в бій велику кількість броньованої техніки та особового складу. Українські військові відбили 12 штурмів з боку противника в напрямку Надії і не поступилися власними позиціями у Макіївці», - підкреслив очільник Луганщини Артем Лисогор.

Ворог безперервно обстрілює Білогорівку, завдаючи авіаційних, артилерійських та мінометних ударів по позиціях Сил оборони.

У так званій «лнр» та інших окупованих регіонах підлітків готуватимуть до війни за конкретними спеціальностями, в яких у загарбників відчувається брак.

Навчальним закладам розподілять спеціалізації, за якими ті організовуватимуть підготовку. На першому етапі росіяни планують залучити до цього близько чотирьох тисяч юнаків від 14 до 17 років.

Крім того, росіяни посилюють контроль над молоддю. Вчителям у школах наказали контролювати інформаційну активність дітей та втягувати їх у пропагандистські рухи.

Освітяни доноситимуть на учнів, якщо ті писатимуть щось «протиправне», на їхню думку, в Інтернеті.