Фото без опису Фото без опису

З метою налагодження партнерських зв’язків та надання гуманітарної допомоги особливим категоріям населення з числа ВПО (пенсіонери, неповні родини, родини з новонародженими дітьми та дітьми до 5 років, вагітні жінки) начальник Сватівської МВА Олександр Міткевич зустрівся з представником Міжнародного Медичного Корпусу містером Семюелем. Співпраця з міжнародними гуманітарними організаціями – це дієвий механізм допомоги ВПО. Міжнародний Медичний Корпус з початку повномасштабного вторгнення надає допомогу незахищеним категоріям українських громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах через війну. Допомога складається з продуктів харчування, медичних препаратів, медичних засобів гігієни, тощо. Під час зустрічі було досягнуто домовленості щодо відвідування містером Семюелем Координаційного центру Сватівської МВА в м. Бровари для ознайомлення з умовами організації надання послуг внутрішньо переміщеними особам та визначення потреб луганських переселенців у Броварській та Бориспільській громадах, якими опікується Координаційний центр.