Фото без опису

Джерело: Луганська обласна державна адміністрація

У Кадіївці школярів замість уроків змушують плести маскувальні сітки, міста навколо Лисичанська залишаються без води і світла, противник активізував наступи біля Стельмахівки

«Ворог знову почергово атакує по різних ділянках фронту Луганщини, зондуючи нашу оборону. Вчора – біля Стельмахівки. Ці наступи відбито, – зауважив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Попри шалений артилерійський тиск з боку росіян на деокуповані села, туди вдалося дістатися і привезти мешканцям Макіївки, Греківки і Новолюбівки свіжий хліб».

Протягом доби загарбники відкривали вогонь по Невському і населених пунктах навколо, а також по Білогорівці.

Авіаційні удари завдані по Серебрянському лісництву.

В деяких районах так званої «лнр» діти не відвідують навчальні заклади, як от поблизу лінії фронту, десь заняття відбуваються за розкладом.

У Кадіївці теж ніби за графіком. Втім, є невеличке «але». Під час уроків школярі не отримують нових знань – їх змушують плести маскувальні сітки для потреб російських військових. Вчителі кажуть, що це – першочергово. Освіта пізніше.

Пропаганда росіян останніми тижнями націлена на відновлення у так званій «лнр» централізованого опалення. Це сезонне явища – влітку обіцяли світло і воду. У минулому році теж.

Жителі Привілля і Новодружеська – міст поблизу Лисичанська – не дочекалися нічого. Окупаційна влада казала, що заживить ці населені пункти після псевдореферендуму у 2022-му, потім за підсумками так званих «перших виборів». Але електорат замалий, тому зачекають ще – вирішили загарбники.

Як і ліків – аптечні пункти там не працюють.