Сватівська міська військова адміністрація постійно веде роботу по налагодженню співпраці з міжнародними організаціями, благодійними фондами, донорами та меценатами в питаннях соціальної та гуманітарної допомоги.

Черговим результатом підтримки та партнерства стала допомога від Норвезька рада у справах біженців в Україні у вигляді обладнання для облаштування культурного простору Координаційного Центру при Сватівській МВА в м. Бровари. Сьогодні відбулася передача акустичної системи, мікрофонів, ноутбуку, МФУ та іншого обладнання, яке буде використано працівниками Відділу культури, молоді та спорту Сватівської міської ради при проведенні заходів в культурному просторі Центру.

Щиро дякуємо Норвезькій Раді у справах біженців за допомогу, плідну співпрацю і розуміння проблем, з якими стикнулися громади, що вимушено залишили свої території в наслідок окупації та військових дій.